Červenec 2018

Vzkaz pro přítelkyni mého manžela

6. července 2018 v 11:47
Měla bych být na vás naštvaná, nadávat a dělat zle, ale necítím nenávist. Dávám vinu jenom manželovi, on to tak chtěl. Vás je mi trošku líto. Opravdu tohle chcete? Co vás s ním čeká do budoucna? Uvědomujete si to?
Manžel je hezkej, hodnej, pohodovej chlap, ale má tři děti, které bude muset živit ještě minimálně 13 let. Má dost velkou hypotéku, takže další půjčku už nedostane.
Chcete s ním mít dítě? Uvědomujete si, že bude muset platit na tři děti a pak ještě financovat vaší rodinu? Bude muset jezdit po vedlejšákách, aby to uživil. Bude muset jezdit za dětmi, aby se s nimi také viděl. Kolik času mu bude zbývat na to, být s vámi? Počítáte s tím, že dovolené a občas Vánoce a Silvestry budete trávit s jeho dětmi? Stojí Vám to za to?
Nebo chcete jen dítě a je Vám jedno s kým, hlavně ať už ho mám?
Je Vám jedno, že vaše dítě nebude mít tátu na plný úvazek, že ho bude vídat málo? Fakt je tohle vaše touha takovýto život?
Jste ještě mladá, máte čas na hledání toho pravého.
Myslíte si, že to bude cca za 10 let pořád skvělé? Přeci jen je o více než 10let starší než vy. Neomrzí vás to nebo jeho? Já sama do dneška nevím, v čem byl u nás problém, neb jsme se nehádali a byli v pohodě. Teda alespoň já v té domněnce žila.
Můj problém asi bylo to, že jsem moc samostatná. Všechno jsem si udělala sama a on nic nemusel.
Stále spolu normálně vycházíme, bavíme se, jdeme s dětmi společně např. na pouť. Vlastně se nezměnilo skoro nic. Já mám akorát víc času na sebe a on se víc stará o děti.
Myslíte, že to s vámi bude jiné, až přejde zamilovanost?
Ono vyšlo najevo, že mě podváděl celé roky. Nezačne hledat další milenku, až s Vámi bude muset řešit každodenní starosti?
Věříte mu? Já mu strašně moc věřila, a proto to byl tak velký šok, že má vás. Pořád tomu nemůžu uvěřit, ale snažím se s tím vyrovnat. Věřte je to hodně bolestné a nepřejí vám zažít stejně zklamání a bolest.
Ale třeba vám to vyjde a budete sťastni celý život, kdo ví.

Nevidět

6. července 2018 v 11:42
Když je člověk zamilovaný tak nevidí co se kolem něj děje, jak se změnil, jak je nespolehlivý, nic nestíhá a co dělá za chyby.
Smutné je, že to vidí okolí, ale bohužel s tím nemůže nic udělat, protože zamilovaný člověk rady neposlouchá.
Musíme jen čekat, až sám narazí a třeba se mu pak rozsvítí.
Bohužel do té doby to odnáší okolí, ale zamilovaný člověk to prostě nevidí.