Test talentu

24. února 2018 v 18:40 | Metla
Červenec 2017
Jsem žena v domácnosti se 3 dětmi na vesnici s 320 obyvateli, která ráda něco organizuje a domlouvá různé akce. Hlavně tedy pro děti. Ve vsi jsou to Mikulášské, karnevaly, oslavy dne dětí. Ale pak také i školní ples. Tyto aktivity dělám dobrovolně bez nároku na finanční odměnu.
A najednou přišla krize, kdy jsem byla manželem vyměněna za nový mladší model. A co teď, co budu dělat, čím se budu živit tak abych stihla starost i o deti? Mluvila jsem o tom s naším skvělým finančním poradcem panem Dubou a ten mi poradil test talentu. Říkám si k čemu to bude, zjistím jaký mám talent ale na vesnici stejně práci nenajdu. No jo, ale pan Duba mi na tento test poslal poukaz. Dobře tak to zkusím, říkám si. Kontaktovala jsem paní Švarnou ta mi naposílala nějaké věci do e-mailu, já jsem je vyplnila. Pak jsme se měly sejít abychom to společně probraly. V dotazníku mi vyšlo že mám talent na komunikaci a organizaci. Když jsem šla na pohovor zase jsem si říkala " k čemu to bude, dobře paní Švarná mi řekne že mám talent na to komunikovat s lidmi, ale stejně tu práci tady nenajdu. Mám tři děti, kdo mě zaměstná?" Ale na schůzce jsem se nestačila divit. Najednou jsem měla plno energie a elánu a nové nápady se hrnuly co by se dalo dělat. Opravdu jsem s tím nepočítala, že bychom něco mohly vyřešit, že bychom mohly najít nějakou cestu. A našly. Vymyslely jsme, že začnu ty akce co organizuji dělat sama na sebe, že si vytvořím webové stránky a že to můžu pomalu rozjet. Přišlo mi to najednou hrozně jednoduché udělat si webové stránky a nabízet svoje služby. Je to věc která mě baví a vždy jsem něco organizovala a domlouvala. Tak jsem myšlenku dál rozvíjela. Kdysi jsem hrála loutkové divadlo a sama doma jedno staré mám. Tak vznikla myšlenka začít s divadlem pro děti. Napsala jsem si pohádku Jak se princezna naučila kouzelná slovíčka. Byl to první životní pokus něco napsat a vyšel.
No a zhruba půl roku po naší schůzce jsem hrála na karnevalu první představení.
A musím říci, že se to lidem líbilo a mělo to kladné ohlasy. A další plány jsou jezdit s divadlem po školkách a akcích a dál rozvíjet nápady které vznikly na schůzce s paní Švarnou.
Takže pokud nevíte co se sebou nebo co dělat zkuste test talentu. Nic tím neztratíte a můžete maximálně získat.
Mě test talentu otevřel oči a nasměroval mě k činnosti kterou mám ráda.
Moc za to díky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama